İŞİMİZİ SEVİYOR, SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ!

Pansiyonumuz aile işletmesi olup ben Figen Erdil eşim Fikret Erdil kızlarım Fulya Erdil ve Ezgi Erdil ile beraber bu işi yapmaktayız.
Eşim Gestaş şirketinde kaptan olarak çalışmakta kızlarım ise halen üniversite eğitimlerine devam etmektedirler. Ben ve eşim Kilitbahirliyiz ve pansiyonumuz da Çanakkale’nin Eceabat ilçesine bağlı bu köyde bulunmaktadır.
Pansiyonumuz bizim kendi evimiz olup, yıllardır yazlık olarak kullandığımız ve eşimin ailesinden bize kalan bir evdir.

Tesisimiz adından da anlaşılacağı gibi köyün en tepesinde olup tüm boğaza hakim olan bir konumdadır.
Tesisimiz markete, çay bahçesine, köy merkezine yürüme mesafesindedir. Çanakkale şehir merkezine ise 10 dakikada feribotla geçiş mümkün olmakta ve hem yaya yolumuz hem de araç yolumuz bulunmaktadır.
Pansiyonumuz 3 odadan oluşmakta ve toplamda 12 kişilik kapasitesiyle hizmet vermekteyiz. Misafirlerimizin kullanabileceği terasımız ve mutfağımız bulunmaktadır. Odalarımızda tuvalet banyo klima ve tv mevcuttur. Tesisimizde wifi ve 24 saat sıcak su olanakları bulunmaktadır. Tepe ev pansiyon olarak ihtiyaç duyduğunuz anda her daim yardımınıza koşacak olan ben Figen sizleri burada huzurla mutlulukla ağırlamak ve sizlere güzel bir tatil yaşatmak için pansiyonumuza bekliyoruz.